HAKKIMIZDA

Firmamız sektördeki yoğun hareketlenmeye paralel olarak 2005 yılı ortalarında web hosting alanında yatırım yaparak sektördeki hizmetlerini geliştirmiştir. Türkiye web hosting pazarında en kaliteli hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiş bir firma olan NicTurkey , her geçen gün genişleyen pazar payı ile daima dinamik ve güvenilir bir firma olmanın gururunu taşımaktadır. Sadece bugün değil, gelecekte de lider bir firma olabilmek için yoğun bir çaba ile yaptığımız yatırımlarla "NicTurkey Hosting & Internet Hizmetleri" sadece Türkiye'de değil bütün dünyada ismi markalaşmış bir firma olarak çalışmalarını sürdürecektir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin satın aldıkları ürün ve hizmetleri en kolay ve en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak. Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında daima kendilerine yardımcı olmaktan çekinmeyen teknik destek elemanlarıyla sorunlarını en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak. Daima hızlı, kesintisiz, güvenli internet bağlantısı ve hizmetleri sunmak.

VİZYONUMUZ

Gerek bireysel gerekse kurumsal pazarda iddialı bir pazar payına sahip olarak Türkiye'de hosting alanında öne çıkan birkaç firmanın arasında yer almak. Avrupa seviyesindeki, ucuz ve kaliteli hizmet anlayışını müşterilerimize yaşatmak.

TEKNİK ALTYAPIMIZ

 Nic Turkey, teknik altyapı olarak güvendiğiniz markaların en son teknoloji ürünlerinden amacına ve vereceği hizmete en uygun olanlarını seçmektedir. Sunucularımızda işletim sistemi olarak Windows 2003 veya Linux Red Hat Fedora Core 6 kullanılmaktadır. Diğer bütün ürünlerimizde Intel, AMD, HP, SNC, Dell, Cisco'nun da aralarında bulunduğu her biri alanında uzmanlaşmış, kaliteli hizmet sunan markaları tercih etmekteyiz.
İnternet bağlantılarımız ise 10 Mbit/saniye - 100 Mbit/saniye olmak üzere Yurtiçi DataCenter altyapısından sağlanmaktadır.